Starám sa o Vašu krásu a zdravie
už 15 rokov

V mojom povolaní je mimoriadne podstatná vysoká miera empatie. Každého klienta vnímam ako jedinečnú osobnosť s vlastnými túžbami a potrebami, ktoré musím pochopiť. Bez získania dôvery a vytvorenia osobného vzťahu je to podľa mňa nemožné.

O ľudí som sa chcela starať už od detstva. Medicína bola moja prvá a jediná voľba. Stáže na medicíne ma presvedčili, že moje srdce bude navždy patriť chirurgii, napriek inak mužskej špecializácii. Jedinečné spojenie chirurgie, vytvárania krásy a pomoci ľuďom ma viedlo na mojej ceste, cez atestáciu v odbore chirurgia a následne atestáciu v odbore plastickej chirurgie. Baví ma jej komplexnosť a rozmanitosť. Len správne zvolenou kombináciou zákrokov a individuálne prispôsobených techník dosiahnem želaný efekt. Nikdy neurobím zákrok, s ktorým nie som stotožnená alebo je nad rámec estetičnosti, či ohrozenia zdravia. Neorientujem sa na kvantitu, ale na kvalitu. Chcem, aby môj klient odo mňa vždy odchádzal spokojný a s naplneným želaním. 

V rámci plastickej chirurgie sa špecializujem najmä na operatívu, kde treba viac tvoriť a modelovať. Medzi moje obľúbené zákroky patria operácie viečok, facelifting tváre, niťový lifting, či modelácia prsníkov u žien. Mojou srdcovkou je známa beautifikácia a obľúbenými sú aj menej invazívne ošetrenia tváre pomocou aplikácie kyseliny hyalurónovej či botulotoxínu. Taktiež sa venujem estetickej chirurgii tela – body contouringu (tvarovaniu postavy, liposukcii) a plastike brušnej steny, napríklad po schudnutí či tehotenstve.

Hovorím plynule anglicky a francúzsky.
bb barborabrezova foto

Stáže a kongresy

Neustále vzdelávanie sa je pre mňa kľúčové a posúva moju prácu na najvyššiu kvalitatívnu úroveň. Pravidelne sa zúčastňujem na tuzemských aj zahraničných seminároch, workshopoch, či vedeckých kongresoch v oblasti plastickej chirurgie a estetickej medicíny. Venovala som sa aj pedagogickej a prednáškovej činnosti a zaoberala výskumnou činnosťou na živých modeloch. Publikovala som viacero odborných článkov do  domácich aj zahraničných odborných časopisov z oblasti chirurgie. 

V odbore estetickej medicíny som plne certifikovaná pre aplikáciu kvalitných výplňových materiálov, botulotoxínu a niťového liftingu.

Členstvo v organizáciách

Milé moje klientky,

od novembra vás rada privítam v priestoroch mojej novej kliniky na Michalskej ulici v Bratislave.

Objednať sa môžete na telefónnom čísle 0911 633 345.

Veľmi sa na vás teším!
Vaša doktorka

Barbora Brezová