Odpovede na
často kladené otázky

Objednať sa môžete:

Počas osobnej konzultácie s Vami preberiem možnosti riešení Vášho problému. Navrhnem plán ošetrení na mieru priamo pre Vás. Počas konzultácie Vás oboznámim s priebehom zákroku a rekonvalescencie. Na záver konzultácie obdržíte cenový plán k daným zákrokom a návrh postupu jednotlivých zákrokov. Po konzultácií určíme termín Vášho zákroku. Konzultácia trvá približne 30 min.

Čakacia doba na termín konzultácie ohľadne operačných zákrokov je cca 2-3 mesiace. Čakacia doba na termín novej konzultácie ohľadne neinvazívnych zákrokov je cca 9   mesiacov. V prípade uvoľnenia sa termínu Vás po evidencii budeme kontaktovať prednostne. Vážime si Váš záujem, prosíme Vás len o trpezlivosť a zhovievavosť.

Orientačné ceny nájdete aj na tejto stránke pod jednotlivými zákrokmi. Presnú cenovú ponuku k zákrokom obdržíte po osobnej individuálnej konzultácii.

Momentálne operujem primárne v Bratislave na Klinike YES VISAGE, Gajova 2.

Počas týchto období nie je odporúčané aplikovať botulotoxín ani kyselinu hyalurónovú.

Pracujem len s tými najkvalitnejšími materiálmi na trhu, najčastejšie so značkami Juvéderm a Belotero.

Vždy je možnosť nápravy po nevhodne aplikovanom zákroku. Najčastejšie to býva pri perách alebo kruhoch pod očami. Výplň je možné rozpustiť špeciálnym enzýmom a následne aplikovať novú výplň.

Pred operáciami v lokálnej anestézii sa robia krvné odbery a aktuálne aj PCR COVID19 test.

 Pred zákrokmi v celkovej anestézii sa robia krvné odbery, vyšetrenie moču, EKG, interné predoperačné vyšetrenie, SONO (usg) prsníkov – v prípade operácie prsníkov a aktuálne aj PCR COVID19 test.

Všetky tieto vyšetrenia je možné absolvovať aj priamo na Klinike YES VISAGE pár dní pred zákrokom.

Pred neinvazívnymi zákrokmi (botox, výplne, mezoterapia) nie sú špeciálne vyšetrenia potrebné.

Pracujem len s tými najkvalitnejšími implantátmi súčasnosti, najčastejšie so značkami Mentor alebo Motiva. Prsné implantáty majú guľatý alebo kvapkový (anatomický) tvar. Sú dostupné v rôznych projekciách a mnohých veľkostiach. Na osobnej konzultácií Vám poradím s výberom priamo pre Vás podľa presného vymerania a vašich požiadaviek.

Schopnosť dojčenia závisí od typu operácie na prsníkoch. Pokiaľ ide o zväčšenie prsníkov implantátmi uloženými pod sval či žlazu, nedochádza k obmedzeniu schopnosti dojčenia. Pri modelácii prsníkov alebo ich zmenšení však dochádza k prerušeniu časti mliekovodov a tak aj k možnej zníženej schopnosti následne dojčiť. 

Odporúča sa operáciu prsníkov absolvovať minimálne 6 mesiacov, optimálne však rok po ukončení dojčenia. 

Nutná je jednodňová hospitalizácia po zákrokoch v celkovej anestézii. V prípade lokálnej anestézie možete ísť ihneď po zákroku  domov s doprovodom. 

Záleží od typu zákroku, ako aj od typu vašeho zamestnania. V časti “Zákroky” sa pod jednotlivými zákrokmi dočítate všetky potrebné informácie o pooperačnom režime a rekonvalescencii.

Estetické zákroky poisťovňa neprepláca. Pokiaľ sú zákroky indikované zo zdravotného hľadiska, je potrebné ich realizovať vo Fakultnej nemocnici na Klinike plastickej chirurgie po predchádzajúcom schválení poisťovňou. Inak je zákrok nutné uhradiť v plnej výške.

Na zákroky je možnosť využitia splátkového kalendára s 0% navýšením. Všetko je možné vybaviť na počkanie. Podmienkou je byť zamestnancom minimálne 3 mesiace TPP na území Slovenska. Splátkový kalendár Vám radi poskytneme na nižšie uvedenom kontakte alebo osobne.

Klinika YES VISAGE

bratislava@yesvisage.sk

+421 2/208 777 77